a
  • Çiftçi TV
  • Tarım
  • “Tarla günleri fuarı Türk tarımı için çok önemli bir fuar”

“Tarla günleri fuarı Türk tarımı için çok önemli bir fuar”

Hektaş Üretici Sadakat Yöneticisi Kıymet Abanoz Tarla Günleri Fuarının Hektaş için nasıl geçtiğini Haber Spikerimiz Taner Öztürk’e anlattı.

Hektaş Üretici Sadakat Yöneticisi Kıymet Abanoz Tarla Günleri Fuarının Hektaş için nasıl geçtiğini Haber Spikerimiz Taner Öztürk’e anlattı.

Hektaş Üretici Sadakat Yöneticisi Kıymet Abanoz, “Bu seneki fuar için pandemi şartlarında nasıl yapılacağı konusunda çok endişeliydik ancak çiftçilerimiz bütün önlemlerini alarak katılım sağlamaya devam ediyor. Bu bölgedeki tüm üreticilerin ve firmaların çok önem verdiği bir fuar, Tekirdağ Tarla Günleri Fuarı bunun yanı sıra Türk tarımı içinde çok önemli bir fuar bizde Hektaş olarak bütün ürünlerimizi göstermek ve uzun zamandır birebir temas kuramadığımız çiftçilerimiz ile yan yana gelebildiğimiz için çok mutluyuz” dedi.

Buğday da ilaç ve gübre kullanımı taraftarıyız diyen Hektaş Üretici Sadakat Yöneticisi Kıymet Abanoz, “ilaçta iki farklı yeni ürünümüz var dedi. Gelen üreticilerimize bu iki ürünümüzü anlatıyoruz. Tüm ekip olarak fuara katılım sağladık bunun yanı sıra üreticilerimize var olan ürünlerimizi nasıl kullanmaları gerektiğini ve daha fazla nasıl verim alabileceklerini anlatıyoruz.

Yaşadıkları problemleri dinleyerek çözüm önerilerinde bulunuyoruz. Teknik ekibimiz ile birebir temas kurarak sorunlarına çözüm arıyoruz” dedi.

1 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

TMO buğday ve arpa satış fiyatlarını açıkladı

HIZLI YORUM YAP

1 0 0 0 0 0

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.