a

Konya Tarım ve Hayvancılık Fuarı, Haziran ayında ziyaretçilerle buluşacak

Konya Tarım ve Hayvancılık Fuarı ile ilgili açıklama yapan Tüyap Konya Fuarcılık A.Ş. Genel Müdürü İlhan Ersözlü, yeni tarihi açıkladı.

Konya Tarım ve Hayvancılık Fuarı ile ilgili açıklama yapan Tüyap Konya Fuarcılık A.Ş. Genel Müdürü İlhan Ersözlü, yeni tarihi açıkladı.

Avrupa’nın her yıl düzenlenen en büyük tarım fuarı olma niteliğini elinde bulunduran Konya Tarım Fuarı ile ilgili Tüyap Konya Fuarcılık A.Ş. Genel Müdürü İlhan Ersözlü, şu açıklamaları kaydetti: “Bu yıl on sekizincisini düzenleyeceğimiz Konya Tarım Fuarı, paydaşlarımızın ortak kararı ve ülke çapında alınan pandemi tedbirlerine istinaden yeni tarihi olan 7-11 Haziran 2021 arasında her yıl olduğu gibi büyük bir coşkuyla katılımcı ve ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanıyor. Tüyap Fuarcılık Grubu olarak yeni normale geçtiğimiz dünya düzeninde fuar alanlarımızın tamamında bütün hijyen önlemlerini alıyoruz. Bu çalışmaların sonucunda Konya Tarım Fuarı, yine ticaret köprülerinin kurulduğu bir platform olarak karşımıza çıkacak. Tüm bu gelişmelerin ışığında tarım sektörünün hasat zamanı olan Konya Tarım Fuarı’nda 7-11 Haziran 2021’de katılımcı ve ziyaretçilerimizle yeniden buluşmak için gün sayıyor ve tüm ilgilileri fuarımıza içtenlikle davet ediyoruz. Türk tarım sektörü için bereketli bir fuar geçirmemizi temenni ediyorum.”

konya tarim fuari

Fuar, ekonomiye katkı sağlıyor

Şehrin ve ülkenin ekonomisine göz ardı edilemez bir katkıda bulunan Konya Tarım Fuarı’nda uzun soluklu iş birliklerine zemin hazırlayacak olan ikili iş görüşmeleri, yerli ve yabancı alım heyeti organizasyonları, ürün ve hizmet lansmanları, konferanslar ve tarım profesyonellerine yarar sağlayacak birçok etkinliği katılımcı ve ziyaretçilerle buluşturmak için Tüyap’ın yurt içinde ve yurt dışında bulunan ofisleri ile temsilcilikleri birçok pazarlama çalışması yürütüyor.

0 0 0 0 0 0
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları oku

Sıradaki haber:

Samsun’da “jersey ırkı” suni tohumlama uygulaması yapılacak

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

0
Haberle İlgili Görüşünü Paylaş!x
()
x