a

“Çiftçilerimiz hiç korkmadan bizim kapımızı çalabilir”

Tarla Günleri Fuarında Azim Ziraat Tarım Aletleri Yetkilisi Talat Aka, Çiftçi TV ekranlarından fuarı değerlendirdi.

Tarla Günleri Fuarında Azim Ziraat Tarım Aletleri Yetkilisi Talat Aka, Çiftçi TV ekranlarından fuarı değerlendirdi.

Azim Ziraat Tarım Aletleri Yetkilisi Talat Aka, Tarla Günleri Fuarına özel tanıtacağımız yeni ürünlerimiz mevcut, buradan çiftçilerimize tanıtımını gerçekleştiriyoruz. Yeni ürünlerimiz çiftçilerimiz tarafından da ilgi ile karşılandı.

Azim Ziraat Aletleri olarak teknolojinin son adresi olarak biliniyoruz diyen Azim Ziraat Tarım Aletleri Yetkilisi Talat Aka, “fuarda yoğun ilgi gören simülatörümüz otomatik dümenleme ile çalışmaktadır. Direksiyondan elinizi çekiyorsunuz bütün işi bilgisayarlar yapıyor. Bu ürünümüz ile isteseniz bile ekim hatası yapamıyorsunuz” dedi.

Azim Ziraat Tarım Aletleri Yetkilisi Talat Aka, “Girdi maliyetleri çiftçileri zorladığı kadar bizleri de zorluyor. Hepimiz zincirin birer halkasıyız. Bu süreçten olabildiğince az etkilenmek için elimizden gelen tedbirleri aldık. Ham maddemiz olan demirin fiyatı bu süreçten çok etkilendi. Bulmakta sıkıntı yaşadık ve hala yaşıyoruz. Ancak dediğimiz gibi tedbirlerimizi almıştık hiçbir stokçuluk mantığı gütmeden ürünlerimizi çıkarmaya devam ediyoruz. Çiftçilerimiz hiç korkmadan gelip bizim kapımızı çalabilir” şeklinde konuştu.

1 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

“Pandemi döneminde taşın altına elimizi koyduk”

HIZLI YORUM YAP

1 0 0 0 0 0

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.