a

Bitki korumada yeni çağ, yeni yaklaşımlar

Bioted’in Sponsorluğunda gerçekleşecek olan sertifikalı eğitim semineri, 8 Nisan 2021 tarihinde 20.00 - 21-00 saatleri arasında canlı olarak hortiturkey sosyal medya hesaplarından ve Çiftçi TV Facebook ve Linkedin sosyal medya hesaplarından canlı olarak yayınlanacaktır.

Bioted’in Sponsorluğunda gerçekleşecek olan sertifikalı eğitim semineri, 8 Nisan 2021 tarihinde 20.00 – 21.00 saatleri arasında canlı olarak hortiturkey sosyal medya hesaplarından ve Çiftçi TV Facebook ve Linkedin sosyal medya hesaplarından canlı olarak yayınlanacaktır.

Seminerde, bitki koruma sektörünün geleceği, “yeni çağ ve yeni yaklaşımlar” başlığı altında kimya devi BASF değerlendiriyor.

Tarımsal üretimde bitki koruma sektörünün nasıl kabuk değiştirdiğinin ele alınacağı webinarda, kimyasal mücadele yöntemleri de yeni imkânlarıyla beraber tartışılacak.

Bioted Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Özgür Ateş’in Moderatörlüğünü üstlendiği etkinlikte konuşmacı olarak yer alacak isimler ise,  Basf Teknik Müdürü Dr. Zafer Uçkum ve Basf Ziraat Yüksek Mühendisi Arda İnak olacak.

Etkinlik kapsamında programı baştan sona takip eden ve sonundaki sınava girerek soruları doğru yanıtlayan katılımcılar BİOTED’in düzenlediği Katılım Sertifikası’nı almaya hak kazanacaktır.

1 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Bakan Pakdemirli: “Gübre desteğini %100 oranında artırdık”

HIZLI YORUM YAP

1 0 0 0 0 0

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.