Hakkımızda,

Toprakların sürdürülebilir kullanımını devam ettirmek, çevre kirliliğini azaltmak ve dünyada organik tarıma olan artan talep göz önüne alındığında Kimyevi gübrelerinin kullanımını aza indirmek amacıyla organik gübre kullanımına ağırlık verilmesi gerektiği ortaya çıkan bir gerçektir. TURKUVAZ ürünleri bu amaçla kullanılabilecek organik tarım üretiminin kaynağıdır.

Ekim anından hasat zamanına kadar çiftçimizin yüzünün gülmesi ,kazançlı ve bereketli çıkması için besleme ve koruma ürünlerinde doğru seçimler yapılması büyük önem taşımaktadır. TURKUVAZ YARASA GÜBRESİ LTD. ŞTİ. olarak bu seçimleri yapmanızı zengin ürün çeşitlerimizle kolaylaştırıyoruz.

Hedefimiz dünyada bilinen en kıymetli olan yarasa gübresi üretimini geliştirerek kapasitemizi arttırmak, piyasa taleplerini karşılayabilmek, özellikle bu değerli gübreyi organik tarıma kazandırarak çifçimizin ürün kalitesini ve bereketini arttırmaktır.

Ülkemizde Yarasa Gübresi nin geçmişi çok yeni. Turkuvaz, sektör kurucu rol üstlenerek yarasa gübresi işleme tesislerinde bu değerli gübreyi işleyerek tarıma kazandırmaktadır. Ayrıca ruhsatlı ham yarasa gübresi rezervlerini sözleşmeler yaparak bünyesine katmaktadır. Turkuvaz Yarasa Gübresi konusunda ülkemizde bir marka olmuştur.

Şirket olarak amacımız yarasa gübresi gibi değerli bir gübrenin faydalarını ülkemiz üreticisine anlatmak ve bilinçlendirmektir.

Turkuvaz Gübre olarak Sosyal sorumluluklarımız ve duyarlılıklarımız var..

Turkuvaz Yarasa Gübresi Ltd. Şti. olarak biz, kazancımızı sadece şirket yatırımı ve hissedarlarımıza kâr dağıtımı bakış açısıyla üretim ve ticaret yapmıyoruz. Ülkemizin birçok sorununa duyarlılıkla destek vermek üzere, sosyal sorumluluk alanına giren her samimi ihtiyaca ve her yeni projeye destekçiyiz.

Yarasa Gübresi başta olmak üzere, tüm organik gübreler konusunda Türkiye'nin ihtiyacını karşılamak, dünyaya da ihraç etmek üzere tesislerimizi çoğaltmak üzere projelerimizi planlamakta, hayata geçirmek üzere çalışmalar yapmaktayız.

Türkiye'de çok ciddi bir Yarasa Gübresi potansiyeli var. Bu potansiyeli doğru ve etkin değerlendirmek gerekiyor. Bu potansiyel etkin kullanılmazsa, ülkemizin bu değerli kaynağı yanlış ve kötü yönetilerek ziyan edilmiş olur. Bizim projelerimiz, mevcut yarasa gübrelerinin doğru ve yasal şekilde toplanması ve değerlendirilmesi ile bu kaynağın başta Türk çiftçisi olmak üzere organik gübre kullanmak isteyen ve buna ihtiyaç duyan herkesin uygun fiyatla ürünü temin etmesi yönünde zincirin halkalarını oluşturmak üzere planlanmaktadır.

Bu bağlamda tüketiciye en uygun fiyatla ürünü sunabilmek üzere hammadde temini, üretim ve pazarlama süreçlerini iyileştirmek için sektörde uzman akademisyenlerle konuyu sürekli istişare ederek projelerimizi planlamaktayız.

Projelerimizle ilgili bilgi edinmek isteyen ziyaretçilerimiz, bizimle iletişim linkimiz üzerinden temasa geçebilirler.

İletişim,

71 EVLER MAHALLESİ TARİH BULVARI NO:43/A CENGİZ KURTAY Odunpazarı Eskişehir

 

TEL:02222370305

BLOG'TAN ÖNE ÇIKANLAR

Bizi Takip Edin

Yayın akışından, yeni programlardan, haftanın konularından ve de konuklarından haberdar olun, Tarım ve hayvancılık konusunda aradığınız herşey Bu Toprakların Kanalı Çiftçi TV'de

+90 212 709 01 01 (tel)
+90 212 438 46 48 (fax)

Başkule Plaza Göztepe Mh. İnönü Cd. No: 122 Kat 7
Posta Kodu 34314
Bağcılar/İstanbul

bilgi@ciftcitv.com

Facebook

Twitter

Google Plus

Instagram

Youtube

RSS