Hakkımızda;

TARPA TARIM LTD. ŞTİ. tarım sektöründe faaliyet gösteren ve tüm TÜRKİYE'ye hitap eden Antalya merkezli bir üretim ve pazarlama şirketidir. Dinamik , tecrübeli ve profeyone kadroları ile 1999 yılından beri Türk tarımının ve çiftçisinin hizmetindeyiz. Tarım sektörünün Bitki Besleme ve zirai mücadeledeki noksanlarını iyi tespit eden şirketimiz, bitkilerin besin isteklerine göre özel gübreler imal ederek bu alandaki boşluğu doldurmayı hedeflemektedir. Aynı zamanda profesyonel kdrolarımızla tüm bölgelerdeki üreticilerimize sinevizyonlu eğitim çalışmaları yaparak '' gübrelemede ve ilaçlamada altın kurallar'' başlığı altında sunumlar yapılmaktadır. Hedefimiz Yurt Dışından ve kendi üretimimizle çok özel ve spesifik ürünleri Türk tarımının ve üreticinin kullanımına sunmaktadır.

Şirketimizin aynı zamanda 1880 yılında İspanya'da kurulan Barcelona merkeli FİTO TOHUMCULUK LTD. ŞTİ ve Antalya merkezli NADİDE TOHUMCULUK LTD. ŞTİ. şirketlerinin Türkiye ve Yurt Dışı distribütörlüğünü yürütmektedir.

Misyonumuz ''Biz'' bilinci ile müşterilerimizin memnuniyetini herşeyin önünde tutarak ve güven vererek her geçen gün toplam kalitemizi geliştirmektir. Tarpa Tarım Ltd. Şti. olarak tüm ilşkilerimizin temelinde güven ve inanç yatar. İşte bu bilinçle her geçen gün kendimizi mesleki branşımızda,geliştiriyor,ve,yaptıımız,yeniliklerle,gücümüze,güç,katıyoruz.

 

Vizyonumuz, Şirketimizin sektöründeki tecrbesi ve beceri ışığı sayesinde Türkiye'nin tüm bölgelerinde ve dış pazarda en iyi olma yolunda ilerliyoruz ve yaptığımız ihracatlarla ülkemizin gelişiminde önemli bir rol oynuyoruz.

Saygılarımızla.

 

İletişim; Meydan Kavağı Mah.1551Sok.Akçanlar Sitesi B BlokNo:59/BAntalya / Türkiye Tlf: 0 242 316 76 38

BLOG'TAN ÖNE ÇIKANLAR

Bizi Takip Edin

Yayın akışından, yeni programlardan, haftanın konularından ve de konuklarından haberdar olun, Tarım ve hayvancılık konusunda aradığınız herşey Bu Toprakların Kanalı Çiftçi TV'de

+90 212 709 01 01 (tel)
+90 212 438 46 48 (fax)

Başkule Plaza Göztepe Mh. İnönü Cd. No: 122 Kat 7
Posta Kodu 34314
Bağcılar/İstanbul

bilgi@ciftcitv.com

Facebook

Twitter

Google Plus

Instagram

Youtube

RSS