Hakkımızda;

Saygınlar Tarım Makineleri, 1984 Yılında Hasan Hüseyin SAYKILI ve kardeşi S. Ahmet SAYKILI tarafından kurularak, Afyonkarahisar ili ve bölgesinin çeşitli makine ve makine ekipmanlarını karşılamak üzere hizmet vermeye başladı. Kurulduğu günlerde sadece traktör kabinleri ve römorklar üreten firma, 27 yıllık sürecin sonunda bugün üretimini tarım makinelerinden otomotive, inşaat sanayinden sanayi makinelerine kadar birçok alana yaydı. Yeni gelişmeleri yakından takip eden Saygınlar, yaptığı AR-GE ve inovasyon çalışmaları ile hem ürün gamını genişletiyor hem de büyümesini sürdürüyor.

Ülkemizin Et ve Süt üretiminde Sağlıklı Gelişimi desteklemek amacıyla yaptığı çalışmalar neticesinde küçük ölçekli çiftlikler için 220 WATT ELEKTRİK MOTORUYLA ÇALIŞAN YEM KARMA MAKİNASI ÜRETEN FİRMANIN BU ÜRÜNÜ TRAKTÖRE VE SANAYİ ELEKTRİĞİNE BAĞIMLI OLMADAN 220 WATT MONOFOZE ELEKTRİK MOTORU VE ÖZEL ŞANZIMANLA GÜÇ ARTIRIMI YAPARAK YEM KARMA İŞLEMİ YAPABİLMEKTEDİR. Ayrıca sektörde uzman ve öncü olan kuruluşumuz Dünyanın birçok ülkesinde kullanılan, ülkemizde ise Modern besiciliğe geçiş dönemi başlarken yeni ürünümüz YEM KARMA VE DAĞITMA MAKİNALARI’NI imalat departmanımıza almış bulunmaktayız. Bu yeni makinelerle her türlü lifli yem ürününü (uzun saman, Yonca ve ot balyalarını diğer Mısır silajı, pancar kırması veya küspesi, kepek, kaba yemleri) çok seri bir şekilde parçalama ve homojen olarak hazırlama kapasitesine sahiptir. Kesilmesi çok güç ve yüksek nem nedeniyle karıştırılması zor olan ürünlerde bile bu makineler mükemmel bir çalışma sağlamaktadır.

Ayrıca sektörde uzman ve öncü olan kuruluşumuz Dünyanın birçok ülkesinde kullanılan, ülkemizde ise Modern besiciliğe geçiş dönemi başlarken yeni ürünümüz YEM KARMA VE DAĞITMA MAKİNALARI’NI imalat departmanımıza almış bulunmaktayız. Bu yeni makinelerle her türlü lifli yem ürününü (uzun saman, Yonca ve ot balyalarını diğer Mısır silajı, pancar kırması veya küspesi, kepek, kaba yemleri) çok seri bir şekilde parçalama ve homojen olarak hazırlama kapasitesine sahiptir. Kesilmesi çok güç ve yüksek nem nedeniyle karıştırılması zor olan ürünlerde bile bu makineler mükemmel bir çalışma sağlamaktadır.

Üretim bandımızda Traktör Römorkları, Cenaze Yıkama ve Mork Römorkları, Forklif Taşıma Römorkları, Yem Karma ve Dağıtma Makineleri, Su ve Akaryakıt Tankerleri, Yükleme kepçeleri, Çizer pullukları, Kültivatörler’e kadar birçok Tarım makineleri imalatını gerçekleştiriyoruz. Ayrıca inşaat sektörü için saç kalıpları, çelik kapı kasaları, saç kesme, kıvırma çelik konstrüksiyon işleri, sanayi sektörü yönelik olarak, süpürge makineleri, yol süpürme, yıkama ve ilaçlama makineleri, akaryakıt depolama ve basınçlı tankları imal etmekteyiz.

İletişim;

 

Ali Çetinkaya Bulvarı, Gazlıgöl Yolu Üzeri No:59 AFYONKARAHiSAR Merkez TEL: 0 272 229 3723  

BLOG'TAN ÖNE ÇIKANLAR

Bizi Takip Edin

Yayın akışından, yeni programlardan, haftanın konularından ve de konuklarından haberdar olun, Tarım ve hayvancılık konusunda aradığınız herşey Bu Toprakların Kanalı Çiftçi TV'de

+90 212 709 01 01 (tel)
+90 212 438 46 48 (fax)

Başkule Plaza Göztepe Mh. İnönü Cd. No: 122 Kat 7
Posta Kodu 34314
Bağcılar/İstanbul

bilgi@ciftcitv.com

Facebook

Twitter

Google Plus

Instagram

Youtube

RSS