Hakkımızda;

Turkiye'nin gelişen hayvancılık alaninda yem katkı, premiks, sağım hijyenleri ve yalama bloklarında ülkemiz ekonomisine ve hayvancılığına katki saglamasını hedef edinen Veteriner Hekim Erdinç SÜRE ve Ziraat Mühendisi (zooteknist) İsmail BİYİKLİ 2015 yılından itibaren RumanPA Gıda San. Tic. Ltd. Şti. olarak çiftçilerimize hizmet vermeye başlamıştır.

RumenPA, formülasyonunu kendi tasarlamış olduğu ürünlerine sahadan almış olduğu tecrübelerini yansıtarak üreticilerimize hizmet vermektedir. RumenPA, doğal ürünlerden ve gıda türü ekipmanlar kullanarak ürünlerini sağlıklı ve doğal, doğal olarak üretilmiş ve mineraller, vitaminler, protein ve diğer bileşenleri sayesinde besleyici, özel ve son derece yeni bir sistem ile teknolojik olarak tamamen yerli sermaye ile finanse edilmektedir. Yenilik ve teknolojik gelişmeleri sürekli takip ederek, ürün kalitesinde çıtayı yüksek tutmak firmamızın ve tüm çalışanlarımızın hedefidir. Araştırma geliştirme faaliyetlerimizle, iş ortaklarımızın verim, performans ve kârlılık hedeflerine uygun, dünya standartlarında ürünler oluşturmaktır. çinde bulunduğumuz rekabet ortamında taleplerin sorunsuz karşılanması, ürünlerin ekonomik,kaliteli, güvenilir ve zamanında karşılanır olması önemli bir rol oynamaktadır. Bu amaçla firmamız,kendini sürekli geliştirerek; iş ortaklarımızın isteklerini kaliteli, ekonomik, güvenilir ve zamanında karşılanmasını TEMEL KALİTE POLİTİKASI olarak belirlemiştir.

İletişim;

 

FevziÇakmak Mah. 10761.Sk .Atiker 2 San.Sitesi,No:4/H KARATAY / Konya TEL: 0332 342 04 24

BLOG'TAN ÖNE ÇIKANLAR

Bizi Takip Edin

Yayın akışından, yeni programlardan, haftanın konularından ve de konuklarından haberdar olun, Tarım ve hayvancılık konusunda aradığınız herşey Bu Toprakların Kanalı Çiftçi TV'de

+90 212 709 01 01 (tel)
+90 212 438 46 48 (fax)

Başkule Plaza Göztepe Mh. İnönü Cd. No: 122 Kat 7
Posta Kodu 34314
Bağcılar/İstanbul

bilgi@ciftcitv.com

Facebook

Twitter

Google Plus

Instagram

Youtube

RSS