Hakkımızda;

Türk-İngiliz ortak yatırımı olan Royal İlaç; Bilimsel yaklaşım, iyi eğitilmiş uzman personel ve son teknolojik ekipman; kombinasyonu ile know–how sistemi kullanılarak, yüksek kalitede hayvan beslenme, sağlığı ve gıda güvenliği ürünleri üretmek amacı ile 2002 yılında kurulmuştur.

Royal ilaç veteriner hekimleri, ziraat mühendisleri olarak ana amacımız; hayvanları hastalandırmadan korumak, ihtiyaçlarını karşılamak ve hayvan refahına zarar vermeden en yüksek verimi almaktır.Ana işi kimya üretmek olan Royal ilaç çiftlikten sofraya sağlıklı yem, sağlıklı hayvan, sağlıklı gıda, sağlıklı çevre ve sağlıklı insan silsilesini izlemeyi prensip edinmiştir.

70 ülkedeki faaliyeti ile global bir hayvan sağlığı ve besleme şirketi olan Royal İlaç; veteriner hekimlere, çiftliklere ve ilgili sanayicilere komple çözümler üretmek gayesindedir.

Artan bakteriyel ve viral hastalıklara bağlı olarak, her geçen gün daha çok risk altına giren gıdaların ve hayvan sağlığının korunmasındaki biyo güvenlik önlemlerinin öneminin bilincindedir. Royal ilaç mevcut itibarını biyo güvenlik ürünlerine yansıtarak son teknolojik ekipmalarla ve çoğu patentli biyogüvenlik ürünleri ile sektöre kimya alanında bir Dünya devi olan dow chemical işbirliği ile girmiştir. Dezenfektan ve hijyen alanında ihtyaç duyulan çiftlik, Gıda, personel ve çevre hijyeni için Masdisin ve Deznfex serisi ürünlerini pazara sunmuştur.

Royal ilaç toplam kalite yönetimi kullanan ve ISO 9001 sertifikasına sahip GMP Avrupa Birliği Kalite Sertifikasına sahip bir firmadır. Bu üstün nitelikteki kalitesi ile Türkiye’nin dışında 4 kıtada 70 farklı ülkede çiftçilerin öncelikli tercihidir. ‘Made in Turkey’ olarak satılan Royal ürünleri yurt dışındaki Türk malı imajını kuvvetlendirmiştir. Girdiğimiz ülkelerdeki müşterilerimizin daha sonra Türk firmaları ile anlaşma yapmalarına önayak olmuştur.

İletişim;

Organize Sanayi Bölgesi 23. Cadde No:5

Melikgazi / Kayseri / Türkiye Melikgazi / Kayseri / Türkiye

 

TEL: +90 352 321 26 44

BLOG'TAN ÖNE ÇIKANLAR

Bizi Takip Edin

Yayın akışından, yeni programlardan, haftanın konularından ve de konuklarından haberdar olun, Tarım ve hayvancılık konusunda aradığınız herşey Bu Toprakların Kanalı Çiftçi TV'de

+90 212 709 01 01 (tel)
+90 212 438 46 48 (fax)

Başkule Plaza Göztepe Mh. İnönü Cd. No: 122 Kat 7
Posta Kodu 34314
Bağcılar/İstanbul

bilgi@ciftcitv.com

Facebook

Twitter

Google Plus

Instagram

Youtube

RSS