Hakkımızda;

Renkly Grup Strateji Danışmanlık adıyla 2004 yılında kurulan şirket 2006 yılına kadar reklamcılık ve yayıncılık yaparak faaliyet gösterdi. "Renkly Trakya" dergisi adında bölgeye özgü bilgileri içeren dergi çıkaran şirket, 2 yıl yaptığı süreli yayıncılıktan sonra sadece fuar organizasyonlarına yönelen bir hamle ile ismini ve faaliyetini Renkly Fuarcılık Ltd. Şti. olarak değiştirdi. 2006 yılında fuar düzenleme yetki belgesini alarak, ulusal fuar şirketlerinin kulvarına ilk adımını attı.

Renkly Fuarcılığın markalaşma süreci, 2005 yılında Çorlu'da Tarım Şenlikleri ile başlayan oluşumun hemen ardından 2006 yılında yine Çorlu'da 20.000 m2 'de gerçek anlamda düzenlenen Trakya Tarımtech 2006 ile başlamıştır. Bu fuar, gelen ziyaretçilerin, fuara gelemeyen çiftçilere "Çorlu'da muazzam bir fuar var. Mutlaka gidin" söylentilerinin de etkisiyle büyük ilgi gördü. Türkiye'de ki tarım sektöründe çalışan yöneticilerin ziyaret ettikleri fuar, ulusal kanallarda da haber olarak yayınlandı. O yıla kadar, 20.000 m2 'de tamamı kapalı alanda gerçekleştirilen tarım ihtisas ulusal nitelikte bir fuar organizasyonu Türkiye'de gerçekleşmemişti. Adana, İzmir, Konya, İstanbul ve Trakya'nın şehirlerinden gelen firmalar, asma-germe sistemli devasa 4 çadırdan oluşan "HALL"lerde yerini almışlardı.

Renkly Fuarcılık; tarım sektöründeki bu organizasyonların yarattığı sinerji ile, daha kaliteli fuar standartlarını oluşturabileceği, çiftçiler ve katılımcıların rahatlıkla buluşabileceği yer arayışına girdi.

Fuar standartlarına uygun, Trakya'nın tam orta noktasında, tüm çiftçilerin ortalama 35 dakikada fuara gelebileceği bir yer olan Lüleburgaz semt merkezinde organizasyonlarını sürdürdü.

Lüleburgaz'da ki semt merkezinin ismi, o alanda düzenlenen fuarların etkisi ile Encümen kararı ile Fuar Merkezi olarak değiştirildi.

2015 yılına girmek üzereyken; şirketin hiç aksatmadan her yıl gerçekleştirdiği fuarların başarısının sonucu ile ana fuar takvimine giren fuar sayımız 8'e yükselirken 2015 yılı içerisinde Biga Gıda, Tarım, Hayvancılık Ve Teknolojileri Fuarı?nın da ana fuar takvimimize eklenmesi ile düzenlediğimiz fuar sayısı 9'a yükseldi.

İletişim

 

Kazımiye Mahallesi Dumlupınar Cd. Kılıçoğlu Danış Towers C Blok No:6 Çorlu / TEKİRDAĞ Tel : 0282 653 50 90

BLOG'TAN ÖNE ÇIKANLAR

Bizi Takip Edin

Yayın akışından, yeni programlardan, haftanın konularından ve de konuklarından haberdar olun, Tarım ve hayvancılık konusunda aradığınız herşey Bu Toprakların Kanalı Çiftçi TV'de

+90 212 709 01 01 (tel)
+90 212 438 46 48 (fax)

Başkule Plaza Göztepe Mh. İnönü Cd. No: 122 Kat 7
Posta Kodu 34314
Bağcılar/İstanbul

bilgi@ciftcitv.com

Facebook

Twitter

Google Plus

Instagram

Youtube

RSS