1985 yılında "TAVUK ÇİFTLİKLERİNİ YENİDEN YAPILANDIRMA / Re-farm" temel düşüncesinden hareketle ve sektöründe koruyucu hekimlik hizmetleri sunmak amacıyla REFARM adı altında kurulan firmamız, bugün VETERİNER, ÇEVRE ve GIDA GÜVENLİĞİ alanlarında sağladığı ürün ve hizmetlerle biyogüvenlik sektörünün önde gelen firmaları arasında yer almaktadır.

Türkiye, nüfusu itibariyle Avrupa'da ilk sıralarda olup, dünya nüfusu açısından da yüksek nüfuslu ülkeler arasındadır. Nüfus artışı ve kişi başına düşen milli gelir artışı (GSMH) dikkate alındığında hayvansal protein ihtiyacının gün geçtikçe artacağı ve daha verimli üretimin gerekli olacağı açıkça görülmektedir. Kaldı ki, verimli üretim dünya ölçeğinde de rekabetçi olmamız konusunda şarttır.

Firmamız, sağlıklı nesiller yetiştirmenin ilk adımının sağlıklı gıda maddesi üretmek olduğu düşüncesiyle, kurulduğu yıldan beri koruyucu hekimliğe büyük önem vermiş ve hayvancılık sektörünün "modernizasyonu, verimliliğinin ve performansının arttırılması" konularında önemli katkılarda bulunmuştur.

BLOG'TAN ÖNE ÇIKANLAR

Bizi Takip Edin

Yayın akışından, yeni programlardan, haftanın konularından ve de konuklarından haberdar olun, Tarım ve hayvancılık konusunda aradığınız herşey Bu Toprakların Kanalı Çiftçi TV'de

+90 212 709 01 01 (tel)
+90 212 438 46 48 (fax)

Başkule Plaza Göztepe Mh. İnönü Cd. No: 122 Kat 7
Posta Kodu 34314
Bağcılar/İstanbul

bilgi@ciftcitv.com

Facebook

Twitter

Google Plus

Instagram

Youtube

RSS