Hakkımızda;

PROKENMAKS Tarım Makineleri,

Kenan ÖZCAN tarafından, mütevazi bir bütçe ile, kaliteli ürünlerin yalnızca büyük paralarla yapılamayacağı, bunun için önce birikim, yetenek ve bilgi gerektiği görüşünü benimseyerek, Konya ‘ da kurulmuştur.

Halen, 500 m² kapalı, 3000 m² de açık alanda, faaliyetini sürdürmektedir.

Ana faaliyet konusu; tarım makinaları imalatı olan firmamız, zaman içinde, tecrübe ve becerisini arttırarak ürün yelpazesini ve makine parkını genişletmiştir.

İşletmemiz halen; yem ezme makinesi, yem kırma makinesi, çeşitli büyüklük ve donanımda yem karma ve dağıtma römorku ve otomatik hayvan kaşağısı gibi hayvancılık ekipmanlarının üretimini sürdürmektedir.

PROKENMAKS, markalı ürünlerin; Türkiye’nin hemen hemen bütün bölgelerindeki hayvancılıkişletmelerine, ayrıca Türkiye genelindeki Tarım Kredi Kooperatifleri ve Pancar Kooperatiflerinden oluşan geniş bir pazara yayılmasını hedeflemekteyiz. Bu hedefi belirlememizde, en büyük etken, ürünlerimizin kalitesi ve makinelerde oluşacak arızaları hızlı bir şekilde giderecek olan teknik servis ekibimizin mevcudiyetidir.

Amacımız; daha kaliteli ürünler sunarak üretim kapasitesini arttırmak, kaynakları etkin kullanarak kaliteli ürünleri, düşük maliyetle üretmek ve ülke ekonomisine katkı sağlayan bir firma olmaktır.

Misyonumuz ise;Prokenmaks olarak kopya mantığından uzaklaşarak, başkasının yaptığıyla değil, kendi mantığıyla tasarladığı ürünler ile övünen bir firma olmaktır.

İletişim;

 

BüsanSan.FevziÇakmakMh.10662.Sk.No:7Karatay - KONYA / TÜRKİYE Tel:+90332 355 0071

BLOG'TAN ÖNE ÇIKANLAR

Bizi Takip Edin

Yayın akışından, yeni programlardan, haftanın konularından ve de konuklarından haberdar olun, Tarım ve hayvancılık konusunda aradığınız herşey Bu Toprakların Kanalı Çiftçi TV'de

+90 212 709 01 01 (tel)
+90 212 438 46 48 (fax)

Başkule Plaza Göztepe Mh. İnönü Cd. No: 122 Kat 7
Posta Kodu 34314
Bağcılar/İstanbul

bilgi@ciftcitv.com

Facebook

Twitter

Google Plus

Instagram

Youtube

RSS