Hakkımızda;

LANDFORCE;yeni kurulmuş olmasına rağmen, sektöründe 25 yıla aşkın bir tecrübeye sahip olan profesyonel ekibin bir araya gelmesiyle kaliteli ve teknik hizmetler sunmak ve bu tecrübeyi imalatla birleştirip yeni ürünler geliştirmek amacıyla kurulan bir markadır. LANDFORCE var olan bilgi birikimi makine parkuru ve deneyimli iş gücü ile yurt içi ve yurt dışında sektöründe önemli bir marka olma hedefindedir.

 

LANDFORCE ailesi olarak amacımız sektörde ilkleri yaratan lokomotif bir firma ve müşterilerimiz için çözüm ortağı olmak, yurt içi ve yurt dışında önemli projelere imza atmaktır. Yaptığı tüm işlerde güven ve müşteri memnuniyetini ilke edinerek eksiksiz kalite anlayışını yönetim politikası ve stratejik değer kabul eder. Sektördeki bilgi birikim ve tecrübe gerek imalat gerekse pazarlama alanında, başta Türkiye olmak üzere dünya çapında satış, pazarlama ve teknik altyapı alanımızı büyük bir hızla geliştirmeye başlamış bulunmaktayız. Yapmış olduğumuz teknolojik ve insan kaynakları yatırımlarıyla dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz.

 

LANDFORCE; genişleyen ürün yelpazesi ile rekabetçi piyasa koşullarında yapmış olduğu ve yapmayı planladığı önemli atılım ve yatırımlarla yeni bir soluk getirmeyi hedefleyen, sektörde her zaman çıtayı üst seviyelere taşıyacak ve yükseltecek enerji ve potansiyele sahip olan bir değer olacaktır.

FABRİKAMIZ: 11200 M2 ye ulaşan fabrika alanımız içinde toplam kalite yönetim sistemini benimsemiş üretim hatlarımızda personelin en verimli şekilde çalışabilmesi için üretim hatları oluşturulmuştur.

 

Gübre serpme makineleri ile üretime başlayan fabrikamız yem karma makinelerini de üretime katarak büyümeye devam ediyor.

Yurtiçindeki özel bayiliklerimizin yanı sıra Tarım Kredi Kooperatifleri (TKK ) ve Pancar Ekicileri Kooperatifleri Birliği ( PANKOBİRLİK ) ile olan anlaşmalarımız ile tüm yurdumuza hizmet sunmaktayız. Bu kurumlar vasıtası ile de avantajlı fiyat ve ödeme koşullarında çiftçimize hizmet veriyoruz.

 

Gübre serpme makinelerini tek diskli ve çift diskli olarak 500 litre ile 1200 litre kapasiteleri arasında, yem karma makinelerini de 1 ila 20 metreküplük olarak üretiyoruz. Yem karma makineleri dikey helezonlu olarak üretiyoruz. Bu makinenin diğerlerine göre en büyük avantajı daha az yakıtla daha çok iş yapmasıdır. Gübre serpme makinelerini traktör kuyruk mili vasıtası ile yem karma makinelerini ise hem traktör kuyruk mili ile hem de elektrikle çalıştırabiliyoruz.

Şirketimizin üstün mühendislik ve ar-ge yatırımları da devam etmektedir. Makinelerimizi çeşitli inavosyonlarla geliştirip daha verimli ve kullanışlı hale getirmek için tüm çiftçilerimizin hizmetindeyiz.

İletişim

Adres: Hamzafakıl Mah. OSB 7 Nolu Çıkmaz Yok Sk. Bina No: 102536620 Dış Kapı No: 1 Kdz. Ereğli / ZONGULDAK

İstanbul Ofis: Cevizli Mah. Tugay Yolu Cad. Teknik Yapı Deluxeia Dragos K:7 D:158 Maltepe / İSTANBUL

Tel: 0 372 323 55 96

 

Tel: 0 216 469 67 71

landforce yem k

BLOG'TAN ÖNE ÇIKANLAR

Bizi Takip Edin

Yayın akışından, yeni programlardan, haftanın konularından ve de konuklarından haberdar olun, Tarım ve hayvancılık konusunda aradığınız herşey Bu Toprakların Kanalı Çiftçi TV'de

+90 212 709 01 01 (tel)
+90 212 438 46 48 (fax)

Başkule Plaza Göztepe Mh. İnönü Cd. No: 122 Kat 7
Posta Kodu 34314
Bağcılar/İstanbul

bilgi@ciftcitv.com

Facebook

Twitter

Google Plus

Instagram

Youtube

RSS