Hakkımızda,

Kom Değirmen olarak 1985 yılından beri tüm Türkiye’ye hizmet veren firmamız, sektördeki tecrübesi, bilgi birikimi, uzmanlaşmış ekibi ile yüksek teknolojiye sahip silaj paketleme makineleri üretmektedir.

Firmamız bünyesinde oluşturulan elit ar-ge departmanının ürettiği ve çiftçimize sunduğu silaj paketleme makinelerimiz yüksek teknolojiye sahiptir.Komsilaj Km serisi silaj Paketleme makineleri; pancar küspesi, yonca silajı, mısır silaji, ve tüm kaba yem bitkilerinin Paketlenmesi için tasarlanmış ve böylece çiftçilerimizin en büyük destekçisi olmuştur.

Komsilaj, tüm makinalarını kalite felsefesi ışığında üretirken; faaliyetlerinde yüksek teknolojiye odaklanmıştır.

Firmamız müşteri memnuniyetini müşteri ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda en üst seviyede tutmaya çalışırken,kalite geliştirme çalışmalarını tüm çalışanların katılımı ile destekler. Komsilaj çevreye saygılı, müşterisine güven veren ve müşterilerinin istekleri doğrultusunda hareket eden bir yapıdadır.

 

Çalışanlarını sürekli gelişme ve iyileşme bilinciyle eğiten firmamız, Konya’da konusunda lider olan teknolojisini sektörde temsil etme bilinciyle tüm Türkiye ve yurt dışı pazarına taşımaktadır.

İletişim

1.Organize Sanayi Bölgesi Horozluhan Mah. Budak Öz Sok. No:18 Selçuklu/Konya TÜRKİYE

TEL: +90 (532) 400 29 61

 

TEL: +90 (536) 470 08 73

KOM SİLAJ BALYA

BLOG'TAN ÖNE ÇIKANLAR

Bizi Takip Edin

Yayın akışından, yeni programlardan, haftanın konularından ve de konuklarından haberdar olun, Tarım ve hayvancılık konusunda aradığınız herşey Bu Toprakların Kanalı Çiftçi TV'de

+90 212 709 01 01 (tel)
+90 212 438 46 48 (fax)

Başkule Plaza Göztepe Mh. İnönü Cd. No: 122 Kat 7
Posta Kodu 34314
Bağcılar/İstanbul

bilgi@ciftcitv.com

Facebook

Twitter

Google Plus

Instagram

Youtube

RSS