Hakkımızda,

Eşme Tarım, 2001 yılında Kocaeli ilimizin Eşme yöresinde kurulmuş olup, 2010 yılında İzmit Şubesini de bünyesine katarak Türk çiftçisine kaliteli tohum, fide, tarım ilaçları ve aletleri, gübre, çevre sağlığı ilaçları… vb. temin ettiği ürünler konusunda daima üreticinin yanında olmayı, sadece ticaret değil güçlü ve kalıcı dostluklar kurmayı ve destekleyici yaklaşımlarda bulunmayı prensip edinerek faaliyetlerini yürüten başarılı bir firma olarak hizmet vermektedir.

Tamamı Bitki Koruma konusunda yetişmiş Ziraat Mühendisleri olan deneyimli ve uzman satış-pazarlama ekibi, sürekli olarak aldıkları teknik eğitimler ile üreticilerimiz karşısında sadece satış değil ayrıca bilgilendirme ve yol gösterme yönünde de faaliyet göstermekte ve bu vesile ile hem firmamız ürünlerinin sevgili üreticilerimize doğru şekilde kullanımının hem de kalıcı ortaklık ve işbirliği duygusunun oluşturulmasını sağlamaktadırlar. Mevcut donanımları ve öz sermayesi ile ayakta duran firmamız çiftçilerimiz ile olan ilişkilerinde prensibi bir unsur olarak belirleyerek daima uzun dönem işbirliği niyeti ile yaklaşımlarda bulunmuş ve bulunacaktır.

Hizmet etmek görevimiz, hizmetimiz kalitemiz, sözümüz en büyük güvencemizdir.

İletişim

EŞME MAH. NO: 970/A KARTEPE / KOCAELİ

0 262 377 26 20

 

0 262 354 25 02

BLOG'TAN ÖNE ÇIKANLAR

Bizi Takip Edin

Yayın akışından, yeni programlardan, haftanın konularından ve de konuklarından haberdar olun, Tarım ve hayvancılık konusunda aradığınız herşey Bu Toprakların Kanalı Çiftçi TV'de

+90 212 709 01 01 (tel)
+90 212 438 46 48 (fax)

Başkule Plaza Göztepe Mh. İnönü Cd. No: 122 Kat 7
Posta Kodu 34314
Bağcılar/İstanbul

bilgi@ciftcitv.com

Facebook

Twitter

Google Plus

Instagram

Youtube

RSS