Hakkımızda,

Ekofarm Organik Tarım San. ve Tic. Ltd. Şti. 2006 yılında Adana/Yüreğir’de 18.000 m2 alanda organik gübre üretmek üzere kurulmuştur. Uzun yıllardan beri bilinçsizce ve tek yönlü kullanılan kimyasal gübreler ve tarım ilaçları neticesinde tarım yapılan topraklar kirlenmiş ve çevre sağlığı açısından tehlikeli boyutlar almaya başlamıştır.

Avrupa Birliğine girme sürecinde olan ülkemizde, organik veya konvansiyonel tarım yapılan alanlarda değişik özellikleri açısından yıpranmış olan toprakların yapısal düzeninin yeniden kazandırılması ve üreticilerimizin daha kaliteli-bol ürün elde etmelerini sağlamak, bu Kuruluşun temel felsefesini oluşturmaktadır. Yüksek teknoloji kullanılarak üretilen bu gübrelerin kullanımı sonucunda elde edilen verim ve kalitenin yüksek olması buna bağlı olarak da müşteri memnuniyeti, paralelinde talep artışlarını da beraberinde getirmiştir.

Artan talebin karşılanması amacıyla Kuruluş kapasite arttırarak şu an 80.000 m2 alanda faaliyetlerini sürdürmekte olup, yedi ayrı bölgedeki dağıtıcılar aracılığıyla yurt çapında hizmet vermektedir. Geçmişin tecrübesi ile geleceğin teknolojisini birleştirerek, AR-GE çalışmaları sonucunda ürün ve üretim kalitesini her geçen gün arttıran Kuruluşumuz, üretimine başladığı kompoze ve yeni nesil gübrelerden organomineral gübreleri de daha geniş çapta üreticiye hizmet götürmeyi hedeflemektedir.

İletişim,

ReşatbeyMh. Türkkuşu Cd. No:32/2 Bilgen Apt. K:1

Seyhan / ADANA

Tel : +90 322 459 15 27

 

Fax : +90 322 459 15 48

BLOG'TAN ÖNE ÇIKANLAR

Bizi Takip Edin

Yayın akışından, yeni programlardan, haftanın konularından ve de konuklarından haberdar olun, Tarım ve hayvancılık konusunda aradığınız herşey Bu Toprakların Kanalı Çiftçi TV'de

+90 212 709 01 01 (tel)
+90 212 438 46 48 (fax)

Başkule Plaza Göztepe Mh. İnönü Cd. No: 122 Kat 7
Posta Kodu 34314
Bağcılar/İstanbul

bilgi@ciftcitv.com

Facebook

Twitter

Google Plus

Instagram

Youtube

RSS