Hakkımızda,

Eko Denge Enerji Yatırımları ve Tarım Teknolojileri A.Ş. 1985 yılı kuruluşlu Akal-Arıtan grup şirketlerinin bir üyesidir. Türkiye’deki sanayinin gelişimine paralel olarak büyüyen grubumuz özellikle arıtma ve susuzlaştırma projeleri, endüstriyel otomasyon ve yazılım hizmetleri, Petrokimya, madencilik ve benzer sektörlerde üretim hatlarına özel akışkan transferi uygulamaları ve raylı sistemler için özel projeler gibi konularında projelendirme, imalat ve müteahhitlik hizmet vermektedir. Türkiyenin tarım ve hayvancılık konusundaki atılımları, hayvan çiftliklerinde ve tarım arazilerinde gelişmiş ülkeler standardında teknolojik ürün ve mekanizasyonların kullanımı ihtiyacını doğurmuştur. 2008 yılından itibaren bu ihtiyaca odaklanan grubumuz, hayvan çiftliklerinde gübre yönetim sistemleri, tarımsal arazilerde organik gübreleme metodları ve Biyogaz tesislerinde gübre ve biyomas hazırlamaya yönelik ekipman temini ve kurulum hizmetleri vermeye başlamıştır. 2012 yılı itibari ile bu hizmetleri Eko Denge A.Ş. adı atlında yürütmeye başlamıştır.

Ülkemizdeki çiftlik ve arazilerin yapılarını dikkate alarak kullanım alanına özel ekipmanların tasarımı, imalatı, kurulumu ile danışmanlık ve bakım servis hizmetleri, İstanbul ve Bursa illerindeki mühendis kadromuz tarafından yürütülmaktedir.

İletişim,

Ziya Gökalp Mh SÜLEYMAN DEMİREL BULVARI HESKOP Yanı

İŞMODERN SAN. SİT. -1. Kat F9

İKİTELLİ- BAŞAKŞEHİR İSTANBUL

 

T el: 0 549 300 12 10 Faks:0 212 273 19 66

BLOG'TAN ÖNE ÇIKANLAR

Bizi Takip Edin

Yayın akışından, yeni programlardan, haftanın konularından ve de konuklarından haberdar olun, Tarım ve hayvancılık konusunda aradığınız herşey Bu Toprakların Kanalı Çiftçi TV'de

+90 212 709 01 01 (tel)
+90 212 438 46 48 (fax)

Başkule Plaza Göztepe Mh. İnönü Cd. No: 122 Kat 7
Posta Kodu 34314
Bağcılar/İstanbul

bilgi@ciftcitv.com

Facebook

Twitter

Google Plus

Instagram

Youtube

RSS