Hakkımızda,

Candem Organik Gübre kimyasal gübrelerin çevremize ve dünyamıza vermiş olduğu ağır tahribatın yoğunlaştığı günümüzde çiftçi kardeşlerimizin üzerine bir güneş gibi doğmuştur. Bilinçsizce su tüketimi, küresel ısınma ve buna benzer sebeplerden dolayı dünyanın göz bebeği olan ülkemiz toprakları ağır tahribat görmüştür ve görmektedir.Candem bu konuda bilinçli üretici, bilinçli tüketici sloganıyla çiftçilerimize organik gübre üreterek topraktaki çoraklaşmayı önleyerek çiftçimizin daha kaliteli, daha bereketli ürün alınmasına yardımcı olmaktadır.

Candem Tohum Kaplama preparatlarını Demnem markası ile sıvı ve toz olarak siz değerli çiftçilerimizin kullanımına sunmuştur. Tohum kaybını sıfıra indirerek çiftçilerimizin aşırı tohum kullanmasının önüne geçmiştir. Tohumdaki kardeşlemeyi tam yaparak ürün artışına ciddi anlamda katkıda bulunmuştur.Ayrıca; Muhteşem Beşli ürünümüz ile bitkilerin kardeşleme dönemi ve çiçek öncesi ve sonrası çiftçilerimizin kullandığı gübreleri üretmektedir. 4-5 senelik bir kullanma döneminden sonra topraktaki kireçlenmeyi tamamen yok ederek çitçilerimize daha sağlıklı topraklar sunmaktadır. Candem yaygın bir bayi ağı ile çiftçilerimizin ürünlere rahatça ulaşmasını sağlamaktadır. Ayrıca tecrübeli mühendis kadromuz ile Candem ürünlerini kullanan çitfçilerimize mühendislik hizmetleri sunulmaktadır. Rekabetin had safhada olduğu günümüzde gelişi güzel çiftçilikle dünya pazarlarına ayak uydurulamayacağı anlaşılmıştır. Bu nedenle daha az masraf ve daha kaliteli ürün alabilmek için Organik Gübre'ye ihtiyaç duyulmaktadır. Bitkinin sadece azota değil (üre, nitrat) orgnik maddeler ve iz elementlere de ihtiyacı vardır. Bunun içinde iz element ağırlıklı organik gübrelerin kullanımı şart olmuştur.Firmamız pazarda "Muhteşem Beşli" sloganı ile kalite ve hizmetten taviz vermeden çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.

İletişim,

Ankara Yolu Üzeri Fevzi Çakmak Mh. 10437 Sk. No:25 Karatay / Konya

Telefon : +90.332.342 00 01+90.332.342 00 04+90.332.342 13 79

 

Faks :+90.332.342 13 86

BLOG'TAN ÖNE ÇIKANLAR

Bizi Takip Edin

Yayın akışından, yeni programlardan, haftanın konularından ve de konuklarından haberdar olun, Tarım ve hayvancılık konusunda aradığınız herşey Bu Toprakların Kanalı Çiftçi TV'de

+90 212 709 01 01 (tel)
+90 212 438 46 48 (fax)

Başkule Plaza Göztepe Mh. İnönü Cd. No: 122 Kat 7
Posta Kodu 34314
Bağcılar/İstanbul

bilgi@ciftcitv.com

Facebook

Twitter

Google Plus

Instagram

Youtube

RSS