Hakkımızda,

Sektörün merkezi konumunda olan Konya bu özelliği sayesinde tarım makinaları üreticilerinin bölgede gelişmesine olanak sağlamaktadır. Alanındaki tüm gelişmeleri yakından takip eden Konya’nın öncü üreticilerden biri haline gelen Alparslan Tarım’ın nabzı dünya ile aynı anda atmaktadır.

1969 yılında kurulan ve Konya’nın köklü sanayi kuruluşları arasında yer alan Alparslan Tarım Makinaları Sanayi ve Ticaret A.Ş. Konya 1. Organize Sanayi Bölgesi'nde 15.000 m2'si kapalı toplam 25.000 m2 alanda faaliyetine ilk günkü heyecanı ve yılların tecrübesi ile devam etmekte olup 4. Organize Sanayi Bölgesine yaptığı yatırım ile toplamda 50.000 m2'si açık, 25.000 m2'si kapalı yeni fabrikası ile üretim hacmini ve kalitesini genişletiyor. Yenilenen teknolojiyi sürekli takip eden ve bu doğrultuda gelişmeye devam eden makina parkına sahip Alparslan Tarım, yeni lazer kesim, plazma ve robot kaynak yatırımlarıyla gücünü daha da ileri seviyelere taşıyor. Yatırımlarına eklediği güçlü ve hızlı lazer kesim tezgahıyla diğer sanayi kuruluşlarının kesim işlemlerini de itina ile takip eden firmamız, üretim ve ürün kalitesinde sürekli iyileştirmeye gitmektedir.Hedefini her zaman daha kaliteli olana ulaşmak olarak tanımlayan Alparslan Tarım Ar-Ge çalışmalarını büyük bir hassasiyetle yürütmektedir.

Traktör Ön Yükleyici ve ataşmanları, Beko Loader Kazıcı, Kombine Hububat Ekim Mibzeri, Pnömatik Ekim MibzeriKayar Şase Pnömatik Ekim Mibzeri, Balya Toplama Makinası ve Balya Yükleme Ataşmanı, Havalı Sistem Kombine Harman Makinası, Helezonlu Kombine Harman Makinası, Kabuk Soyuculu Kombine Harman Makinası, Sap Taşıma Sistemli Kombine Harman Makinası, Depolu Mobil Sistem Tek ve Çift Bantlı Harman Makinası imalatı gerçekleştiren Alparslan Tarım, tüketicisine her yeni dönemde daha kapsamlı daha teknolojik ürünler sunmaktadır.

Ayrıca 2000 yılından buyana New Holland Traktörleri, Biçerdöver ve zirai ekipmanları İç Anadolu Bölge Bayiliğini yürüten Alparslan Tarım bu alanda da yeni 3S Plazasının temelini bu yıl atarak sektörün gelişmesinde öncülük ediyor.

Ürünlerinin iç yapısına olduğu kadar estetiğine de önem veren firmamız, müşterilerinin beklentilerine eksiksiz cevap verebilmek adına takdir ve yapıcı eleştiriler doğrultusunda üretimine yön vermektedir.

Bu doğrultuda üretim ve ürünlerini modern bir yapıya kavuşturan Alparslan Tarım, bu yapının sürdürülebilmesi ve geliştirilebilmesi için kalite ve yönetim standartlarını asla taviz vermeden uygulamaktadır.

Müşteri odaklı bu üretim anlayışının bir sonucu olarak Alparslan Tarım bugün hem yurt içi hem yurtdışı pazarında önemli bir paya sahiptir.

Fas, Yemen, Mısır, Sudan, Cezayir, Kırgızistan, İran, Irak, Suriye, Tunus, Makedonya, Slovenya, Yunanistan ve Fransa başta olmak üzere dünyanın dört bir yanına ihracat yapan Alparslan Tarım’ın önceliği; müşteri memnuniyetine olan hassasiyetiyle, tüketicisine ve topluma karşı sorumluluklarını yerine getirmek ve teknolojiyi takip ederek kaliteli ürünleriyle sektörde öncülüğünü sürdürmektir.

 

İletişim,

1. Organize Sanayi Bölgesi Çevreli Sokak No:12 42300 Konya / TÜRKİYE

Telefon: +90 444 39 42

 

Faks: +90 (332) 248 24 28

ALPARSLAN TARIM

ALPARSLAN ON YU

ALPARSLAN ON YU

ALPARSLAN REKLA

ALPARSLAN REKLA

ALPARSLAN MIBZER

BLOG'TAN ÖNE ÇIKANLAR

Bizi Takip Edin

Yayın akışından, yeni programlardan, haftanın konularından ve de konuklarından haberdar olun, Tarım ve hayvancılık konusunda aradığınız herşey Bu Toprakların Kanalı Çiftçi TV'de

+90 212 709 01 01 (tel)
+90 212 438 46 48 (fax)

Başkule Plaza Göztepe Mh. İnönü Cd. No: 122 Kat 7
Posta Kodu 34314
Bağcılar/İstanbul

bilgi@ciftcitv.com

Facebook

Twitter

Google Plus

Instagram

Youtube

RSS