Hakkımıza,

Alara Fidan A.Ş., Türkiye Meyve Üretimi ve İhracatının arttırılması amacı ile ABD, Avrupa ve Uzakdoğu’daki müşterilerine istediği seçkin tür, çeşit, kalite ve tonajda meyve üretimini gerçekleştirmek amacıyla etkin bir fidan üretim alt yapısı oluşturmuştur.

Bugün gelinen noktada İç ve dış pazar odaklı meyve üretim modeli de Alara Fidan'ın ana hedefini oluşturmaktadır. Firmamızın amacı pazar talebi doğrultusunda meyve üretimini ve modern meyve ihracatını geliştirmektir.

Firmamız bünyesinde bugün için güçlü bir alt yapıya kavuşturulan fidan üretimi profesyonel bir bakış açısıyla güçlü kadrosunun desteğinde fidan ve meyve üretimine yönelik hizmetlerini sürdürmektedir. Alara Fidan A.Ş. ve Alanar Meyve A.Ş.; Bursa, Çanakkale-Ezine, Afyon, Adana-Ceyhan ve Manisa-Salihli'deki modern meyve bahçe ürünlerini dış pazarda satış organizasyonunu yapmakta ve yeni tür ve çeşitler ile meyve ihracatını zenginleştirmekte¬dir.

 

Alara Fidan A.Ş. Avrupa pazarının talep ettiği çeşitlere yöne¬lik, yaptığı Ar-Ge çalışmaları ve pazar değerlendirmeleri yardımı ile bu yeni çeşitlere ait fidanları üreterek, Türkiye'de modern meyve bahçelerinin oluşmasını ve bu şekilde üreticilerin, pazarın talebine göre üretim yapmalarını sağlamak üzere organize olmuştur. Kaliteli, adına doğru, serti¬fikalı ve virüsten ari olan fidan üretimi sayesinde kaliteli ve verimli üretim modelini projelendirmek suretiyle, iç ve dış pazar taleplerini karşılamak üzere stratejiler geliştirerek faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Alara Fidan A.Ş., kiraz ve incir'de yakalamış olduğu Avrupa ve Dünya birinciliklerini; Japon erikleri, Nektarin, Kayısı, Trabzon Hurması, Nar ve Elma çeşitleri ile de yakalamayı hedeflemektedir. Bu nedenle meyve üreticileri ve yatırımcıları ile başarılı çalışmaların sürdürüldüğü paylaşım sayesinde amaçlanan hedefe en kısa süre içerisinde ulaşılacaktır.

 

Yukarıda belirtilen amaçlar ve hedef¬ler doğrultusunda, Alara Fidan A.Ş. Türkiye'de modern meyve fidanları üretimi ve pazarlamasına ek olarak kaliteli, sağlıklı meyve üretimi, işlenmesi ve pazarlanması yönü ile de aydınlık ve gelecek vaat eden kuruluşu olmaya devam edecektir.

İletişim,

Çukurca Mah.Çeltik Köy Yolu No 43 Osmangazi / Bursa

Tel :0 224 211 03 25 - 0 224 211 03 25

 

:0 224 211 18 25

ALARA FIDAN SPO

ALARA NAR FİDANI

ALARA ERİK FİDA

ALARA ELMA FİDA

ALARA NEKTARİN

BLOG'TAN ÖNE ÇIKANLAR

Bizi Takip Edin

Yayın akışından, yeni programlardan, haftanın konularından ve de konuklarından haberdar olun, Tarım ve hayvancılık konusunda aradığınız herşey Bu Toprakların Kanalı Çiftçi TV'de

+90 212 709 01 01 (tel)
+90 212 438 46 48 (fax)

Başkule Plaza Göztepe Mh. İnönü Cd. No: 122 Kat 7
Posta Kodu 34314
Bağcılar/İstanbul

bilgi@ciftcitv.com

Facebook

Twitter

Google Plus

Instagram

Youtube

RSS