Hakkımızda,

Ülkemiz hayvancılığı hızlı bir değişim içinde gelişip büyürken, ihtiyaçları da artıyor ve çeşitleniyor. Gelecekte bu sektörde var olmanın yolu sağlanan ürün ve hizmetlerin sürdürebilirliğinden geçiyor.

‘’Çiftliğim AgroMarket’’ bu gerçeğin farkında olarak; yetiştiricilerimize ihtiyaç duydukları bilgi, ürün ve hizmetleri daha çabuk ve ekonomik şekilde ulaştırabilmek amacıyla hayata geçirildi.

Ülkemiz hayvancılığına uygun etkin ve verimli beslenme ürünleri ve çiftlik ekipmanlarından oluşan geniş ürün yelpazesine sahip Çiftliğim AgroMarket, benzersiz mağazacılık konseptiyle ülkemiz hayvancılık sektöründe bir ilk olmayı başarmıştır. Böylece en küçük ölçekteki yetiştiricilerimiz de doğru ürünlere en ekonomik biçimde ulaşma ve eğitimli profesyonellerimizden teknik konularda bilgi edinme fırsatına kavuştu.

Modern çiftlik yönetiminin, verimli ve sağlıklı hayvanlara sahip olmakla başladığı inancıyla, yetiştiricilerimize çözüm ortaklarımızla birlikte doğru ürün ve kaliteli hizmet sunmak için kendimizi sürekli geliştirmekte ve verimli yetiştiriciliğin anahtarını sizlere sunmayı hedeflemekteyiz.

Çiftliğim AgroMarket olarak geniş ürün yelpazemiz içinde bulunan; Hayvanların birçok sağlık sorununa doğru beslenmeyle çözüm getiren, soruna ve döneme özel, yüksek etkili, ülkemiz ve gelişmiş ülkelerin çiftliklerinde defalarca denenmiş, etkileri kanıtlanmış ürünlerimizi, EKONOMİK fiyatlarla siz yetiştiricilerin hizmetine sunmaktayız.

 

İletişim,

Esentepe Mah. D100 Yan Yol Lapis Han Ofis No: 6144 Soğanlık – Kartal

+90 216 399 99 47

 

+90 216 442 98 16

BLOG'TAN ÖNE ÇIKANLAR

Bizi Takip Edin

Yayın akışından, yeni programlardan, haftanın konularından ve de konuklarından haberdar olun, Tarım ve hayvancılık konusunda aradığınız herşey Bu Toprakların Kanalı Çiftçi TV'de

+90 212 709 01 01 (tel)
+90 212 438 46 48 (fax)

Başkule Plaza Göztepe Mh. İnönü Cd. No: 122 Kat 7
Posta Kodu 34314
Bağcılar/İstanbul

bilgi@ciftcitv.com

Facebook

Twitter

Google Plus

Instagram

Youtube

RSS