Hayat Kırsalda Güzel

Perşembe | 23:00

Hayat Kırsalda Güzel

Zeytin milli değerimizdir. Gördük ki çiftçi bu ağaçları sökmeye başladı. En çok üzüldüğümüz mübadele döneminden kalma asırlık ağaçlar kesilmeye başlandı. Neden mi?  Çaresiz kaldıkları için . Zeytin bayramı belgeseli ile onlara umut ışığı olduk. Ziraat mühendisleri ile sorunlu bölgelere gidip çözümler getirdik. Şimdi çiftçi mutlu ve geleceğinden umutlu. Çiftçi yalnız değil bunu biliyor. Ve bizleri izliyor. Çiftçi TV ÇİFTÇİNİN KILAVUZUDUR. Bu kervan da bizde varız. Her şey Türk tarımının aşama kaydetmesi içindir. Çiftçi için diğer programlarımızda olduğu zeytin bayramı belgeselinde ona yol gösterecek hizmet var. İzledikçe bilgilenip daha yararlı çalışmalarla buluşacaksınız. Çiftçi TV  çiftçinin kaderini değiştiren kanaldır.

 Zeytin ağaçlarım neden kuruyor? Niçin hasat zamanı işçilik ücretlerini dahi karşılamıyor bu ağaçlar dediğiniz çok oluyor. Evet bu kanalda Türk iş adamlarının ,ziraat mühendislerinin ve duayen çiftçilerin  başarısı var. Çiftçi kardeşlerim sizlerde bu kazanımın içinde olabilirsiniz. Nasıl mı? Bizi izleyin, arayın,çağırın. Zeytin bayramı belgeselinin çekim yaptığı zeytin bahçeleri şenlik yaşıyor. Çiftçinin kazandığı gün bayramıdır. Agrotoria Türk tarım işletmesinin katkılarıyla gerçekleştirdiğimiz  bu çalışmalar tarımda bir hamledir. Aksiyon,neşe,keyif almak,sorun çözmek istiyorsanız programlarımızı kaçırmayın. Siz de şanslı çiftçi olmak istiyorsanız. Kanalınız Çiftçi TV olsun. Gelin her yerde zeytin bayramını yaşayalım. Yaşatalım. Kazanç kapılarını gösteren çözümlerle bahçenizi daha da büyütün. Emeğiniz bizim için değerlidir. Türk çiftçisi bu milletin gıda sigortasıdır. Tarım belgesellerinin rekorunu kıran Hakan Özüçelenk  Çiftçi ile şimdi zeytin bayramını gittiği her yerde yaşatıyor. Her pazar saat 19:00'da Çiftçi TV de buluşalım. Geleceğe kement atalım.

Zeytin Dalı - Fragman - 0...
Zeytin Dalı - Fragman - 1...
Zeytin Bahçesinde Hasat Yap...

BLOG'TAN ÖNE ÇIKANLAR

Bizi Takip Edin

Yayın akışından, yeni programlardan, haftanın konularından ve de konuklarından haberdar olun, Tarım ve hayvancılık konusunda aradığınız herşey Bu Toprakların Kanalı Çiftçi TV'de

+90 212 709 01 01 (tel)
+90 212 438 46 48 (fax)

Başkule Plaza Göztepe Mh. İnönü Cd. No: 122 Kat 7
Posta Kodu 34314
Bağcılar/İstanbul

bilgi@ciftcitv.com

Facebook

Twitter

Google Plus

Instagram

Youtube

RSS