a
  • Çiftçi TV
  • Genel
  • “Tüm ziyaretçilerimizin rahatlıkla katılım sağlayabilecekleri bir fuar alanı oluşturduk”

“Tüm ziyaretçilerimizin rahatlıkla katılım sağlayabilecekleri bir fuar alanı oluşturduk”

Türkiye’de fuarcılık alanında farklı konseptlerle öne çıkan ve ülkemize uygulamalı fuar kültürünü kazandıran DLG Fuarcılık, bugün itibariyle Tekirdağ’da Tarla Günleri Fuarını düzenliyor.

Türkiye’de fuarcılık alanında farklı konseptlerle öne çıkan ve ülkemize uygulamalı fuar kültürünü kazandıran DLG Fuarcılık, bugün itibariyle Tekirdağ’da Tarla Günleri Fuarını düzenliyor.

Tarla Günleri Fuarı Saat 10.00’da tüm ziyaretçilerine kapılarını açıyor.  Ziyaretçiler Fuar alanını saat 19.00’a kadar ziyaret edilebilecek. Fuarın resmi açılış töreni ise saat 16.00’da gerçekleştirilecek.

onur kiraz8

DLG Fuarcılık Genel Müdürü Onur Kiraz Tarla Günleri fuarı için Çiftçi TV ekranlarından şu açıklamalarda bulundu. Kiraz, “covid-19 tedbirlerinin özenle uygulandığı ve açık alanda gerçekleşiyor olmasından dolayı da ziyaretçilerimizin rahatlıkla katılım sağlayabilecekleri bir ortam oluşturduk. Çiftçilerimiz fuar alanında merak ettikleri ekipmanları ve ekim tekniklerini uzman kişilere sorarak öğrenebilecek. Covid dönemi bizlere tarımın ne kadar önemli olduğunu göstermiş oldu. Tarım ve gıda yaşamımızın bir vazgeçilmezi dolayısı ile çiftçilerimiz bizler için çok önemli. Pandemi döneminde üretimini düşmeyen nadir sektörlerden bir tanesi tarım sektörü” dedi.

DLG Fuarcılık Genel Müdürü Onur Kiraz, “yaklaşık 20 yıldır tarım sektörünün içerisinde hizmet veriyorum. Türkiye’nin pek çok üretim alanını gezdim. Bu sene çok ciddi bir kuraklık var. Trakya bölgesi geçen hafta çok güzel bir yağış aldı. Umarım bu durum verimlere de yansıyacaktır. Bu yağmur can suyu gibi geldi.  Umarım bundan sonraki ekimlerde çiftçilerimiz istedikleri verimi elde edebilirler” şeklinde konuştu.

Onur Kiraz, “Firmalarımız ile burada göstermek istediğimiz çiftçilerimizin dekardan bir kilogram daha fazla nasıl verim alabileceği. Çiftçilerimiz bütün yıl kendi tarlalarında ne yapıyorsa bizde burada onu yapmaya çalışıyoruz. Çiftçilerimizin yaşadığı her stresi bizlerde yaşıyoruz. Firmalarımızında katkılarıyla çiftçilerimiz daha fazla ne kadar verim elde edebilir onun için çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Tarım girişimcisine 200 bin TL hibe

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.