a

Remak Redüktör 2022 Hedeflerini Büyüttü

Ülkemizin önde gelen redüktör üreticilerinden bir tanesi olan Remak Redüktör’den Tarım Hayvancılık Sektörüne yönelik atılımları.

Ülkemizin önde gelen redüktör üreticilerinden bir tanesi olan Remak Redüktör’den Tarım Hayvancılık Sektörüne yönelik atılımları.

Redüktör, dişli kutusu ve şanzıman üretimi yapan Remak Redüktör, sektörün önde gelen markaları arasında yer alıyor ve son zamanlarda yaptıkları katma değerli üretimler ile de son kullanıcıya ulaşmayı başardı.

Geçtiğimiz yıllarda yaptıkları yatırımlar ile var olan sektörel üretim dışında çeşitli sektörlerde de markalar yaratan Remak Redüktör, ileriki süreçte tüm markalarını Remak Grup adı altında toplayacaklarını ve bir grup şirketine döneceklerini açıkladı. Müşterilerinin memnuniyetini kazanmak için kendilerini sürekli geliştirdiklerini ve taleplere her zaman cevap vermeye çalıştıklarını söyleyen Remak Redüktör Genel Müdürü Ege Pehlivan, “ Artan döviz kurları sebebiyle iç piyasadaki ürüne olan talep her zamankinden artmakta ve var olan talebe yetişmek için 24 saatlik üretim sürecine başladık.

Bunun yanında sektörel bazda kurduğumuz diğer markalar ile mevcut üretimimizin dışında son kullanıcıya ulaşmayı da unutmuyoruz. Uzun süre önce yaptığımız yatırımlar sonuclarını vermeye başladı ve ülkemizin yerli üretime her zamankinden daha fazla ihtiyacı olduğu bu günlerde belli oluyor. Ülkenin katma değerli üretim açığı git gide artarken üretici olan bizlere düşen sorumluluk her zamankinden daha fazladır ve ülkemiz için yeni markalarımızla bu sorumluluğu sonuna kadar yerine getirmekteyiz fakat varılan hedef hiçbir zaman gelinecek son nokta değildir.” diye konuştu.

remak2


Tarım ve Hayvancılığa Yönelik Markalar
Tarım ve Hayvancılık sektörüne yönelik kurduğu markalar arasında ise Otomatik Hayvan Kaşıma makineleri ürettikleri markaları kapsamında, HayvanKasima.com ile çiftlik hayvanlarının refahını yükselten ve her geçen gün artan Tarım & Hayvancılık modernizasyonuna çok büyük bir katkıda bulunduklarını ve bunu %100 yerli bir şekilde yaptıklarını iletti.

remak


Remak’ın en yeni markalarından biri olan REMAir HVLS Helikopter Tip Fan Sistemleri ise ARGE’nin geldiği son noktayı işaret etmekte. Özel tasarımı ve kanat dizaynı ile 5 metre çapında fanlarla çok küçük bir enerji ile çok büyük bir alana nüfuz ederek hem alandaki hava sirkülasyonunu hem de hayvan refahını arttırdıklarını dile getiren Pehlivan şöyle devam etti ; “Çiftlik hayvanları bulundukları konum neticesinde devamlı üretmeye devam etmeliler fakat hayvanların verimleri bir çok etkene bağlı olmakla birlikte temiz ve ferah bir ortamda yaşamaları direk olarak son ürünü etkileyen bir durum. Ürettiğimiz özel kanatlı helikopter fanlar ile hem hayvanın bastığı gübre kuruyor ardından hayvan herhangi bir hastalığa yakalanmıyor hem de bulunduğu ortamın ferahlaması ile veriminde herhangi bir düşüş olmuyor”.

Yeni markaları REMAir HVLS Helikopter Fan sistemleri ile çok iyi bir hız yakaladıklarını belirten Pehlivan, tam 1 sene boyunca araştırma ve geliştirme faaliyetinde bulunduklarını ve şu an bu markayı dünyanın 12 ülkesinde ihraç ettiklerini aynı zamanda Türkiye’nin de ithalat ihtiyacını karşıladıklarını belirti.

0 0 0 0 0 0
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları oku
SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Sıradaki haber:

Şanlıurfa’da kurbanlıklar görücüye çıktı

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

0
Haberle İlgili Görüşünü Paylaş!x
()
x